Medarbejdere

Her finder du holdet bag Kforum og Bootstrapping
 


Amalie Toft Lausbak
Kforum
Kursus- og netværksassistent
Mail: amalie@kforum.dk


Anja Guldbrandsen
Kforum, Bureaubiz & Bootstrapping
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk

 
Anne Skriver
Kforum
Kursusleder og koordinator
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 26 33 22 82


Christina Bech Winckler                                             
Kforum
Direktør og netværksleder
Cand.comm. i Kommunikation
Tlf.: 42 72 72 01
Mail: christina@kforum.dk                                
 


Marie Louise Rolffes

Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 30 96 30 40
Mail: marielouise@kforum.dk


Daniel Aziz

Kforum
Kursus- og netværksleder (barselsvikar)
Cand.mag. i amerikanske studier
Tlf.: 22 83 73 08
Mail: daniel@kforum.dk


Deirdre Eriksen

Bootstrapping
Redaktionsassistent
Stud.cand.comm.
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: deirdre@bootstrapping.dk

 
Ditte Havelund
Kforum
Marketingansvarlig
Cand.comm. i Kommunikation
Tlf.: 26 36 27 83
 


 


Niels Christiansen

Redaktør
Journalist
Tlf.: 42 57 24 80 
Mail: niels@kforum.dk


Timme Bisgaard Munk

Kforum, Bureaubiz & Bootstrapping
Chefredaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk


Zandra Damsgaard

Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
 

Få nyhedsbrev

Få nyhedsbrev

Alt hvad du behøver at vide om kommunikation i din indbakke.

Ud over nyhedsbrevet får du max to andre faglige e-mails om ugen.

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.