Medarbejdere

Her finder du holdet bag Kforum, Bureaubiz, Bias og Bootstrapping


Alexandra Mie Linau
Kforum
Studentermedhjælper
Stud.comm. IT
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: info@kforum.dk


Anja Guldbrandsen
Kforum, Bureaubiz, Bias & Bootstrapping
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk

 
Anne Skriver
Kforum
Kursus- og netværksassistent
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 26 33 22 82


Christina Bech Winckler
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm. i Kommunikation
Tlf.: 42 72 72 01
Mail: christina@kforum.dk


Christine Lind Ditlevsen
Kforum
Redaktør og community manager
Cand. phil.
Tlf.: 27 80 08 70
Mail: christine@kforum.dk


Deirdre Eriksen
Bootstrapping & Bias
Redaktionsassistent
Stud.BA. Kommunikation og Dansk
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: deirdre@bootstrapping.dk

 
Ditte Havelund
Kforum
Marketingansvarlig
Cand.comm. i Kommunikation
Tlf.: 26 36 27 83

 
Emil Malte Simonsen
Kforum
Redaktionsassistent
Stud.cand.mag. i Litteraturvidenskab
Tlf.: 20 16 22 32


Esben Vest Jensen
Bootstrapping
Journalist
BA i engelsk og internationale studier
Tlf.: 28 45 88 70
Mail: esben@bootstrapping.dk 


Julie Staugaard Kolbeck
Bureaubiz
Redaktør
Cand.mag. i Litteraturvidenskab
Tlf.: 28 29 71 02
Mail: julie@bureaubiz.dk


Kristoffer Bohr Grønbæk
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm.
Tlf.: 31 23 96 35
Mail: kristoffer@kforum.dk


Maria Andersen
Kforum
Redaktionsassistent
Journalist
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: maria@kforum.dk


Marianne Kristensen Schacht
Bootstrapping
Chefredaktør
Journalist
Tlf.: 31 64 11 04
Mail: marianne@bootstrapping.dk


Marianne Weng
Kforum
Direktør, Kursus og netværksleder
Cand.comm.
Tlf.: 30 93 33 45
Mail: marianne@kforum.dk


Timme Bisgaard Munk
Kforum, Bureaubiz, Bias & Bootstrapping
Chefredaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk


Zandra Damsgaard
Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
Tlf.: 31 43 03 49
Mail: zandra@bureaubiz.dk
 

Få nyhedsbrev

Tilmeld dig vores populære forløb

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.