Medarbejdere

Her finder du holdet bag Kforum, Bureaubiz, Bias og Bootstrapping


Anja Guldbrandsen
Kforum
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk


Carsten Gemmer Hanghøj
Kforum
IT projektleder
Cand.scient.
Tlf.: 25 77 75 31
Mail: carsten@kforum.dk


Christina Bech Winckler
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm i kommunikation
Tlf.: 42 72 72 01
Mail: christina@kforum.dk


Christine Lind Ditlevsen
Kforum
Redaktør og community manager
Cand. phil.
Tlf.: 27 80 08 70
Mail: christine@kforum.dk


Deirdre Eriksen
Bootstrapping & Bias
Redaktionsassistent
Stud.BA. Kommunikation og Dansk
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: deirdre@bootstrapping.dk


Ditte Ryvang
Kforum
Marketingansvarlig
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 60 24 39 27
Mail: ditte@kforum.dk


Esben Vest Jensen
Bootstrapping
Journalist
BA i engelsk og internationale studier
Tlf.: 28 45 88 70
Mail: esben@bootstrapping.dk 


Helena Aaholm Rasmussen
Kforum
Projektassistent 
Stud.cand.merc.(kom)
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: helena@kforum.dk


Julie Staugaard Kolbeck
Kforum og Bureaubiz
Assisterende redaktør og journalist
Cand.mag. i Litteraturvidenskab
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: julie@kforum.dk


Louise Grau
Kforum
Direktør, kursus- og netværksleder 
Cand.scient.soc.(pr)
Tlf.: 30 22 34 24
Mail: louise@kforum.dk


Marianne Kristensen Schacht
Bootstrapping
Redaktionschef
Journalist
Tlf.: 31 64 11 04
Mail: marianne@bootstrapping.dk


Marianne Weng
Kforum
Kursus og netværksleder
Cand.comm
Tlf.: 30 93 33 45
Mail: marianne@kforum.dk


Natasja Johanne Jensen
Kforum
Projektassistent
Retorikstuderende
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: natasja@kforum.dk


Pia Osbæck
Bureaubiz
Redaktionssekretær / Salg
Fagjournalist og HD(A)
Tlf.: 24 27 32 38
Mail: pia@bureaubiz.dk


Rune Eklund Meidell
Bias
Datajournalist
Cand.mag. og journalist
Tlf.: 29 93 97 40
Mail: rune@bias.nu


Sine Winther Patulski
Bureaubiz
Praktikant
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: bureaubiz@bureaubiz.dk


Tea Bang
Kforum
Praktikant og redaktionsassistent
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: kforum@kforum.dk


Timme Bisgaard Munk
Kforum, Bureaubiz, Bias og Bootstrapping
Chefredaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk


Tommy Jørgensen
Kforum, Bureaubiz, Bias og Bootstrapping
Salgschef
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: tommy@kforum.dk


Zandra Damsgaard
Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
Tlf.: 31 43 03 49
Mail: zandra@bureaubiz.dk
 

Få nyhedsbrev

KOM18

Vær med, når hele branchen samles til årets k-konference

3. maj

Bliv klogere

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.