Kforum medarbejdere

Her finder du Kforums medarbejdere

Medarbejdere



Anja Guldbrandsen
Kforum
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk
 


Carsten Gemmer Hanghøj
Kforum
IT projektleder
Cand.scient.
Tlf.: 25 77 75 31
Mail: carsten@kforum.dk
 


Christine Lind Ditlevsen
Kforum
Redaktør og commuity manager
Cand. phil.
Tlf.: 27 80 08 70
Mail: christine@kforum.dk
 


Ditte Ryvang Andresen
Kforum
Netværk- og marketingkoordinator
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 60 24 39 27
Mail: ditte@kforum.dk
 


Ditte Sanvig
Kforum
Redaktionsassistent
Stud. Tværkulturelle studier
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: kforum@kforum.dk
 
 


Finn Graversen
Bureaubiz
Journalist
Tlf.: 40 31 00 38
Mail: finn@bureaubiz.dk
 


Julie Staugaard Kolbeck
Kforum
Redaktionsassistent
Cand.mag i litteraturvidenskab
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: julie@kforum.dk
 


Karen Lillelund Knudsen
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.mag. i dansk og kommunikation
Tlf.: 28 72 80 01
Mail: karen@kforum.dk
 


Line Grue Haumann
Kforum
Projektkoordinator
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: line@kforum.dk
 


Louise Grau
Kforum
Direktør, kursus- og netværksleder
Cand.scient.soc. (pr)
Tlf.: 30 22 34 24
Mail: louise@kforum.dk
 


Marta Karolina Olsen
Kforum
Netværkschef og ekstern lektor, KU
Cand.mag. i moderne kultur & kulturformidling
Tlf.: 22 33 64 38
Mail: marta@kforum.dk
 


Nikolaj Ingemann
Bias
Datajournalist
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: nikolaj@kforum.dk
 


Peter Engholm
Bureaubiz
Journalist
Tlf.: 40 45 35 23
Mail: peter@bureaubiz.dk
 


Pia Osbæck
Bureaubiz
Redaktionssekretær / Salg 
Fagjournalist og HD(A)
Tlf.: 24 27 32 38
Mail: pia@bureaubiz.dk
 


Timme Bisgaard Munk
Kforum, Bias og Bureaubiz
Ansvarlig redaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk
 


Zandra Damsgaard
Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
Tlf.: 31 43 03 49
Mail: zandra@bureaubiz.dk

 

Få nyhedsbrev

Intensivt forløb til dig

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.