Medarbejdere

Her finder du holdet bag Kforum, Bureaubiz og Bias

 



Anja Christensen
Bureaubiz
Redaktionsassistent
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: bureaubiz@bureaubiz.dk
 


Anja Guldbrandsen
Kforum
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk
 


Caroline Bjerre-Bertelsen
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.mag i retorik
Tlf.: 26 28 67 37
Mail: caroline@kforum.dk
 


Carsten Gemmer Hanghøj
Kforum
IT projektleder
Cand.scient.
Tlf.: 25 77 75 31
Mail: carsten@kforum.dk

 



Christina Bech Winckler
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm i kommunikation
Tlf.: 42 72 72 01
Mail: christina@kforum.dk
 


Christine Lind Ditlevsen
Kforum
Redaktør og community manager
Cand. phil.
Tlf.: 27 80 08 70
Mail: christine@kforum.dk
 


Ditte Ryvang Andresen
Kforum
Marketingansvarlig og netværkskoordinator
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 60 24 39 27
Mail: ditte@kforum.dk
 


Emil Nørlund
Bureaubiz
Journalist
Stud.mag. i film- og medievidenskab
Tlf.: 61 33 22 81
Mail: emil@bureaubiz.dk
 


Julie Staugaard Kolbeck
Kforum og Bureaubiz
Redaktionsassistent
Cand.mag i litteraturvidenskab
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: julie@kforum.dk
 


Line Grue Haumann
Kforum
Projektkoordinator
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: line@kforum.dk
 


Louise Grau
Kforum
Direktør, kursus- og netværksleder
Cand.scient.soc. (pr)
Tlf.: 30 22 34 24
Mail: louise@kforum.dk
 


Mie Tomzak
Kforum
Redaktionsassistent 
Stud.mag. i journalistik
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: kforum@kforum.dk
 

Pia Osbæck
Bureaubiz
Redaktionssekretær / Salg 
Fagjournalist og HD(A)
Tlf.: 24 27 32 38
Mail: pia@bureaubiz.dk
 


Rune Eklund Meidell
Bias
Datajournalist
Cand.mag. og journalist
Tlf.: 29 93 97 40
Mail: rune@bias.nu
 


Timme Bisgaard Munk
Kforum, Bias og Bureaubiz
Chefredaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk
 
 


Zandra Damsgaard
Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
Tlf.: 31 43 03 49
Mail: zandra@bureaubiz.dk
 

Få nyhedsbrev

Kom til K-dag

Brug Snapchat strategisk og engager dine brugere

7. september

Bliv klogere

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.