Medarbejdere

Her finder du holdet bag Kforum, Bureaubiz, Bias og Bootstrapping


Anja Guldbrandsen
Kforum, Bureaubiz, Bias & Bootstrapping
Bogholderi
Tlf.: 25 57 21 24
Mail: bogholderi@kforum.dk


Christina Bech Winckler
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm i kommunikation
Tlf.: 42 72 72 01
Mail: christina@kforum.dk


Christine Lind Ditlevsen
Kforum
Redaktør og community manager
Cand. phil.
Tlf.: 27 80 08 70
Mail: christine@kforum.dk


Deirdre Eriksen
Bootstrapping & Bias
Redaktionsassistent
Stud.BA. Kommunikation og Dansk
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: deirdre@bootstrapping.dk


Ditte Ryvang
Kforum
Marketingansvarlig og kursusleder
Cand.mag. i kommunikation
Tlf.: 60 24 39 27
Mail: ditte@kforum.dk


Esben Vest Jensen
Bootstrapping
Journalist
BA i engelsk og internationale studier
Tlf.: 28 45 88 70
Mail: esben@bootstrapping.dk 


Helena Aaholm Rasmussen
Kforum
Projektassistent 
Stud.cand.merc.(kom)
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: helena@kforum.dk


Julie Staugaard Kolbeck
Bureaubiz
Redaktør
Cand.mag. i Litteraturvidenskab
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: julie@bureaubiz.dk


Kristoffer Bohr Grønbæk
Kforum
Kursus- og netværksleder
Cand.comm
Tlf.: 31 23 96 35
Mail: kristoffer@kforum.dk


Marianne Kristensen Schacht
Bootstrapping
Redaktionschef
Journalist
Tlf.: 31 64 11 04
Mail: marianne@bootstrapping.dk


Marianne Weng
Kforum
Direktør, Kursus og netværksleder
Cand.comm
Tlf.: 30 93 33 45
Mail: marianne@kforum.dk


Natasja Johanne Jensen
Kforum
Projektassistent
Retorikstuderende
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: natasja@kforum.dk


Rune Eklund Meidell
Bias
Datajournalist
Cand.mag. og journalist
Tlf.: 29 93 97 40
Mail: rune@bias.nu


Timme Bisgaard Munk
Kforum, Bureaubiz, Bias & Bootstrapping
Chefredaktør
Ph.d. & postdoc
Tlf.: 33 42 21 60
Mail: timme@kforum.dk


Zandra Damsgaard
Bureaubiz
Journalist
Cand.scient.soc.
Tlf.: 31 43 03 49
Mail: zandra@bureaubiz.dk
 

Få nyhedsbrev

Få nyhedsbrev

Alt hvad du behøver at vide om kommunikation i din indbakke.

Ud over nyhedsbrevet får du max to andre faglige e-mails om ugen.

Vi bruger cookies for at give dig en bedre brugeroplevelse.